املاک کسری | فروش ویلا و املاک شمال
تماس : ۰۹۳۰۲۷۲۶۹۴۸

زمین بندپی نوشهر

زمین بندپی نوشهر

این زمین داخل بافت مسکونی است که این زمین دو بر دارد که یک طرف آن حدودا ده متر بر با کوچه بیست و سه متری تو بهترین منطقه نوشهر و برند این ملک یکی ازبهترین ملکهایی هستش جهت سرمایه گذاری برای ساخت ویلا است . این زمین در منطقه تهرانی نشین است .

این زمین بندپی نوشهر در بهترین منطقه شمال کشور ، غرب مازندران  قرار دارد که ویویی عالی و ابدی جنگل را دارا می باشد . این زمین به واسطه نزدیک بودن تا جنگل یک موقعیت عالی جنگل و دریا را دارا می باشد .

این زمین ۲۳۰ متر است .

این زمین دارای سند عادی نیز است .

این زمین هر متر ، متری ۱۸۰۰۰۰۰ تومان است و تخفیف پای معامله می باشد .

این زمین دارای آب و برق و گاز است .

زمین ارزان و قیمت مناسب

قیمتی که فروشنده برای فروش این زمین بندپی نوشهر در نظر گرفته با توجه به گرانی و نوساناتی که در این زمان دیده می شود قیمتی باورنکردنی و تعجب آوری می باشد . تو بهترین منطقه شمال و نوشهر واقع گردیده است قیمت ملک هر متری یک میلیونو هشتصد هزار تومان است و در موردهای مشابه حدود نصف قیمت ارزش گذاری گردید که این خود یعنی یک قیمت مناسب و ارزان می باشد .

املاک کسری : این افتخار را دارد که با بهترین و زیباترین و ارزان ترین ویلاها و زمینهای زیبا در بهترین مناطق در خدمت همه مشتریهای گرامی باشد و مشاوره های خوبی در خصوص خرید و فروش و معاوضه و ساخت و تمامی مواردی که مربوط به ملک می باشد را در خدمت مشتریان عزیز قرار دهد .

با تشکر : مدیریت املاک کسری

 

 

 

ویلای شیک و ارزان را از املاک کسری بخرید .

 

https://amlak-kasra.ir

 

شماره همراه 

۰۹۱۱۹۹۵۷۴۹۱ ……….. کسری بالی 

۰۹۱۲۸۱۴۸۸۶۳ …………کسری بالی

۰۹۱۱۸۶۰۱۵۶۹ ………….خانم محسنی

تلگرام

http://telegram.me/vila_kasra

اینستاگرام

https://www.instagram.com/amlak_kasraa

بازکشت به بالا

پست های مشابه

پاسخی بگذارید