املاک کسری | فروش ویلا و املاک شمال
تماس : ۰۹۳۰۲۷۲۶۹۴۸

ویلا شمعجاران

ویلا شمعجاران

ویلا شمعجاران در شمجاران نوشهر واقع گردیده است . این محل در سه کیلومتری نوشهر قرار دارد و دسترسی آسونی به تمامی مزایای شهری را دارا می باشد و به شهر نزدیک میباشد .

شمعجاران محیطی لاکچری و آروم می باشد ، جایی است که نزدیک کپورچال ساحل دریای کاسپین می باشد و در روبروی کپورچال هم پارک زیبایی بوجود آوردن که خیلی زیباست و جایگاهی برای ورزش و تفریح می باشد یعنی با یک تیر دو نشون زده شده است هم از ساحل و دریا استفاده می شود و هم از پارک و ورزش و تفریح .

ویلای لاکچری

این ویلا دارای ۲۴۰ متر زمین

و ۲۶۰ متر بنا

و دارای سند می باشد .

این ویلا دارای سه خواب که دو خواب آن مستر می باشد و دارای یک سرویس مجزا می باشد . این ویلا نوساز می باشد و کابینتهای آن طبق سلیقه مشتری گرامی وصل می شود .

ویلا ارزان

این ویلا در عین لاکچری بودن ارزان بوده و مشتری قیمت مناسبی را برای آن در نظر گرفته است .تازه از همه اینها بگذریم این ویلا در میحط تهرانی نشینی قرار دارد که محیطی ارام می باشد .

قیمتی که فروشنده برای این ویلا درنظر گرفته :

۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد که با این نوسانات قیمت و در این محیط زیبا که از یکطرف دریا و ساحل آن و از طرف دیگر جنگل و طبیعت بکر آن قیمت فوق العاده ارزان می باشد .

املاک کسری این افتخارو داره که با بهترین و زیباترین و ارزان ترین ویلاها در خدمت همه مشتریهای گرامی باشد و مشاورهای خوبی در خصوص خرید و فروش و معاوضه و ساخت و تمامی مواردی که مربوط به ملک می باشد را در خدمت مشتریان عزیز قرار دهد .

 

ویلا شمعجاران

 

 

https://amlak-kasra.ir

 

ویلای شیک و ارزان را از املاک کسری بخرید 

 

شماره همراه 

۰۹۱۱۹۹۵۷۴۹۱ ……….. کسری بالی 

۰۹۱۲۸۱۴۸۸۶۳ …………کسری بالی

۰۱۱۸۶۰۱۵۶۹ ………….خانم محسنی

تلگرام

http://telegram.me/vila_kasra

 

اینستاگرام

https://www.instagram.com/amlak_kasraa

 

زمین رو به چنگل

 

منبع : https://fa.wikipedia.org

بازکشت به بالا

پست های مشابه

پاسخی بگذارید