املاک کسری | فروش ویلا و املاک شمال
تماس : ۰۹۳۰۲۷۲۶۹۴۸

فروش زمین ارزان امیررود نوشهر

2,100,000 تومان /تومان

فروش زمین ارزان امیررود نوشهر

امروز میخوام در مورد زمین در شمال در بهترین منطقه نوشهر که به نوعی معرفی شده و برند هم هست باهاتون صحبت کنم .ر این زمین در روستای امیررود نوشهر واقع گردیده است  در سال ۹۸ با افزایش قیمنت زمین بندپی نوشهر قیمت ویلاها نیز افزایش داشته است

این زمین شمالی جنوبی با اصلاحیه انجام شده به متراژ ۵۴۰ متر می باشد که ۲۲۱ متر آن داخل بافت قرار دارد و بقیه آن خارج بافت می باشد .

در این زمین می شود برای مجوز ساخت و سند به سهولت اقدام کرد و همکاری از طریق نهادهای زیربط انجام می شود و هیچگونه وقفه و ممانعت قانونی جهت ساخت و اخذ مجوز را ندارد .

امیررود بواسطه استراتژی مکانی فاصله خیلی کمی هم به دریا و هم به جنگل را دارا می باشد که همین نزدیکی به جنگل و دریا چشم انداز و زیبایی خاصی به منطقه داده که نسبت به روستاهای همجوار خود ارزشمندتر معرفی گردیده .

فروش زمین

فروش زمین ارزان امیررود نوشهر در حال حاضر زمین در این منطقه اگه بافت روستایی داشته باشد و اجازه ساخت به آن داده شود کمتر از متری سه میلیون تومان ندارد و حتی زمینهای خارج از بافت که اجازه ساخت به آن داده نمی شود به متری دو میلیون تومان کمتر اعلام نمی شود بواسطه همین ملک مذکور در نوع خودش منحصر بفرد می باشد و قیمت که برای آن اعلام شده به متری ۲/۱۰۰/۰۰۰ تومان اعلام گردید .

املاک کسری : این افتخار را دارد که با بهترین و زیباترین و ارزان ترین ویلاها و زمینهای زیبا در بهترین مناطق در خدمت همه مشتریهای گرامی باشد و مشاوره های خوبی در خصوص خرید و فروش و معاوضه و ساخت و تمامی مواردی که مربوط به ملک می باشد را در خدمت مشتریان عزیز قرار دهد .

با تشکر : مدیریت املاک کسری

 

 

زمین ارزان را از املاک کسری بخرید 

 

شماره همراه 

۰۹۱۱۹۹۵۷۴۹۱ ……….. کسری بالی 

۰۹۱۲۸۱۴۸۸۶۳ …………کسری بالی

۰۹۱۱۸۶۰۱۵۶۹ ………….خانم محسنی

 

 

زمین رو به چنگ

 

جزئیات ملک:

شناسه ملک: IH-233
اندازه زمین: 540 SqFt

نمایش های ملک:

نظر برای فروش زمین ارزان امیررود نوشهر

Avatar
رتبه بندی:
مرور محتوا:
ورود برای ترک یک نظر