املاک کسری | فروش ویلا و املاک شمال
تماس : ۰۹۳۰۲۷۲۶۹۴۸

فروش زمین با سند نوشهر

2,600,000 تومان /تومان

فروش زمین با سند نوشهر

امروز میخوام در مورد فروش زمین با سند نوشهر و ارزان قیمت شمال که زمینی در بهترین منطقه نوشهر معرفی شده و برند هم هست باهاتون صحبت کنم . در سال ۹۸ با افزایش قیمنت زمین بندپی و چیلک نوشهر و قیمت ویلاها و زمینها نیز افزایش داشته است .

این زمین هزار متری می باشد که قابلیت تفکیک به سه قطعه شمالی جنوبی را دارد و در کوچه نگین دریا واقع گردیده است که خود همواره نگینی در نوشهر میدرخشد و این ملک که هم داخل بافت است و هم در منطقه تهرانی نشین قرار دارد ویو عالی جنگل و دریا را دارد .

این زمین دارای سند است که قابل رویت می باشد .

در این زمین هیچگونه وقفه و ممانعت قانونی جهت ساخت و اخذ مجوز را ندارد .

این زمین بواسطه استراتژی مکانی فاصله خیلی کمی هم به دریا و هم به جنگل را دارا می باشد که همین نزدیکی به جنگل و دریا چشم انداز و زیبایی خاصی به منطقه داده که نسبت به جاهای دیگر خود ارزشمندتر  است . به امید داشتن یک خانه برای هر خانواده .

فروش زمین با سند نوشهر

قیمت کلی این زمین دو میلیارد و ششصد ملیون تومان است و تمام حریمها رعایت شده است و تمام امکانات رفاحی در نزدیکی این زمین قرار دارد .

املاک کسری : این افتخار را دارد که با بهترین و زیباترین و ارزان ترین ویلاها و زمینهای زیبا در بهترین مناطق در خدمت همه مشتریهای گرامی باشد و مشاوره های خوبی در خصوص خرید و فروش و معاوضه و ساخت و تمامی مواردی که مربوط به ملک می باشد را در خدمت مشتریان عزیز قرار دهد .

با تشکر : مدیریت املاک کسری

 

 

زمین ارزان را از املاک کسری بخرید 

 

شماره همراه 

۰۹۱۱۹۹۵۷۴۹۱ ……….. کسری بالی 

۰۹۱۲۸۱۴۸۸۶۳ …………کسری بالی

۰۹۱۱۸۶۰۱۵۶۹ ………….خانم محسنی

 

 

زمین رو به چنگ

 

 

جزئیات ملک:

شناسه ملک: IH-253
اندازه زمین: 1000 SqFt

نمایش های ملک:

نظر برای فروش زمین با سند نوشهر

Avatar
رتبه بندی:
مرور محتوا:
ورود برای ترک یک نظر