املاک کسری | فروش ویلا و املاک شمال
تماس : ۰۹۳۰۲۷۲۶۹۴۸

مغازه در نوشهر

350,000,000 تومان /تومان

مغازه در نوشهر

این مغازه در عین اینکه در محیطی آرام و بدور از هر هیایویی و صدای ماشین و یا اذیت و آزار ساکنان آن اسم آن هم ساختمان آرامش می باشد.

 

دو واحد مغازه همکف در ساختمان آرامش که هر کدام آن ۱۶ و ۱۷ متر با سند و کنتور برق می باشد که در جای خیلی خوب نوشهر قرار گرفته است .
این مغازه  نزدیک بندر می باشد و جهت کار کارگاهی خیاطی  و آرایشگری خانمها و آقایان و انواع دفتر از املاک و فنی مهندسی تا دفتر فروش و ترخیص کالا و صادرات  ومطب پزشکان عزیز عالی می باشد .

قیمت ارزان بخرید

این مغازه در ابعاد ۲/۵ در ۷ متر و ۲/۵ در ۷/۵ متر می باشد که فروشنده قیمت ۳۵۰ میلیون تومان که متری ۲۰ میلیون تومان می باشد را بر روی ملک خود قرار داده است . با اینکه این مغازه در بهترین موقعیت مکانی قرار دارد از نظر موقعیت زمانی هم به دلیل منطقه آزاد شمرده شدن نوشهر در بهترین موقعیت زمانی هم قرار دارد زیرا روز به روز بر قیمت ملک افزوده می شود . 

این ملک از یک طرف به بندر آزاد نوشهر و طرف دیگر به ساختمانهای پزشکان و بیمارستان و لوازم پزشکی و غیره ختم می شود . از این موقعیت خوب هم پزشکان محترم می توانند استفاده ببرند هم تجار عزیز ، امیدوارم انتخاب درستی از این ملک داشته باشید و از آن بهره کافی را ببرید و روز به روز در این مکان موفقیت روز افزونی کسب کنید.

من به عنوان یک شهروند که در کار خرید و فروش ملک تبحر دارم این مکان را برای کسب و کار با آرامش فکری بالا انتخاب میکنم و از آن بهره های فراوان میبردم .

امیدوارم مورد پسند شما هم واقع گردد.                                    با تشکر : مدیریت املاک کسری

 

 

 

https://amlak-kasra.ir

 

ویلای شیک و ارزان را از املاک کسری بخرید 

 

شماره همراه 

۰۹۱۱۹۹۵۷۴۹۱ ……….. کسری بالی 

۰۹۱۲۸۱۴۸۸۶۳ …………کسری بالی

۰۱۱۸۶۰۱۵۶۹ ………….خانم محسنی

تلگرام

http://telegram.me/vila_kasra

 

اینستاگرام

https://www.instagram.com/amlak_kasraa

 

زمین رو به چنگل

 

منبع : https://fa.wikipedia.org

 

جزئیات ملک:

شناسه ملک: IH-174
اندازه منطقه: 17 SqFt

نمایش های ملک:

نظر برای مغازه در نوشهر

Avatar
رتبه بندی:
مرور محتوا:
ورود برای ترک یک نظر